Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1988 yılında sektöre adım atan firmamız hep ilklere imza atmanın haklı gururunu yaşamıştır. 

Anadolu'nun Karadeniz'e açılan penceresi olan Samsun'da Gerze'de, Bafra'da, Ayancık'ta ilk sürücü kurslarını hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadık.

Başarılı faaliyetler sonucunda sürekli büyüme ivmesi yakalamış firmamızın toplam 15 şubesi bulunmaktadır. 

Ayancık ve Gerze'den sonra 3. sürücü kurs merkezimizi Boyabat'ta hayata geçirerek Sektörümüzde öncü olma hedefimiz doğrultusunda bölgemize ve ülkemize değer katmaya devam ediyoruz.

Son teknoloji teorik derslikleri ve son model eğitim araçları ile hizmet veren firmamızın  araç filosunda 4 araçla siz değerli kursiyerlerimizin her zaman destek vermektedir. 

21. Yüzyılda  fark oluşturmanın firmaları başarıya taşıdığının farkındalığı ile hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız ektöründe yeniliklerin öncüsü olmuş ve bu özelliğini daha da geliştirerek yeniliklere devam etmektedir.

Direksiyon eğitiminde farklılık getirmeye geldik. Profesyonel sürüş eğitiminin aşamalarını önemsiyor,  14 saat direksiyon eğitimine ilaveten 6 saat fazla ders veriyoruz..  Sınav haftası 1 hafta hatıratma eğitimi veriyoruz

Kursiyerlerimizin direksiyon sınavını ilk hakkında kazanmasını en önemli önceliklerimizdendir.

Direksiyon eğitimininden önce daha rahat ve daha güvenli araç tanıma ve kullanım için simülasyon eğitimleri vermekteyiz. 

Kurumlarımızda görev alan tüm eğitimcilerimiz tecrübeli, başarılı ve yeterlilikleri tam, uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. 

Boyabat Sürücü Kurcu 

"Yenilikçi çözümler üretir"